O cyberprzemocy i narkotykach w Strzegocinie

21 kwietnia rodzice uczniów Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Strzegocinie uczestniczyli w spotkaniu z policjantami. Tematem spotkania były środki odurzające, przemoc oraz zagrożenia w sieci. Wizyta miała charakter prewencyjny i jej celem było zwrócenie uwagi rodziców na zagrożenia jakie mogą być udziałem ich dzieci.

Policjanci - st. asp. Edyta Machnik, st. asp. Krystian Marzec - dzielnicowy i asp. sztabowy Robert Kędziora zostali zaproszeni przez dyrektora szkoły w Strzegocinie panią Beatę Jurkowską – Przybysz.

Autor:

Te informacje oraz wiele innych można dostac w Gazecie Lokalnej Kutna i Regionu.


17 komentarzy

Temat ID: 51056

Czy jesteś pod kontrolą zadłużenia lub administracja? Czy jesteś na czarnej liście? Czy starasz się poradzić sobie z płatnościami miesięcznymi? Chcesz kupić dom, samochód lub pożyczkę firmową, ale pod kontrolą długów lub administracją? Jeśli odpowiedzieliście TAK na moje pytanie? Z przyjemnością skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail: nortonfinance2017@gmail.com


Temat ID: 51056

Takich szkoleń instruktazowych powinno być zdecydowanie więcej. Pracuje z osobami po zażyciu i uzaleznionymi od SPA ( środki psychoaktywne) . Są to niestety dzieci często w wieku od ok już 9 lat!!!!! Plaga. Uczmy ... Edukujmy ... Jak nie bagatelizować tego problemu i w jaki sposób radzić sobie Kiedy problem wystąpi.


Skomentuj...

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Podany zostaje tylko do wiadomości redakcji*