Jarosław Kaczyński przyjedzie do Kutna

Grzegorz Schreiber, poseł na Sejm RP zaprasza mieszkańców powiatu kutnowskiego na spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim, prezesem Prawa i Sprawiedliwości.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 1 października o godz. 19 w Centrum Teatru, Muzyki i Tańca.

Autor:

Te informacje oraz wiele innych można dostac w Gazecie Lokalnej Kutna i Regionu.


57 komentarzy

Temat ID: 46308

OK,ale nie tylko Klopotowski psuje wizerunek PISu ale i Pani Pietrusiak. :gada2:


Temat ID: 46308

Ciekawe kto zapłaci za wynajęcie sali.


Temat ID: 46308

kłopot szykuj wazelinę


Temat ID: 46308

" super partia k..o" - polecam na YT- kwintesencja elektoratu małego człowieka.


Temat ID: 46308
 • by ~cc
 • 1268 dni temu

jeszcze tego buraka tu brakujee..


Temat ID: 46308

do bul nie jestem urzędnikiem też żyje skromnie a obecnie pracuje na strefie za grosze. Chodzi mi o to że ja zdaje sobie sprawę z pewnych faktów z tego jak rządzony jest nasz kraj i jak to przekłada się na życie takich zwykłych "Janków Kowalskich" MNIEJ EMOCJI HISTORII I RELIGI , WIECEJ PRAGMATYKI A WSZYSTKIM BEDZIE ŻYĆ SIĘ LEPIEJ


Temat ID: 46308

Świetnie, że w końcu odwiedzi Kutno. Zawsze bardzo dobrze się go słucha. Rzeczowy i inteligentny co rzadko się ostatnio spotyka wsrod polityków.


Temat ID: 46308
 • by ~bul
 • 1268 dni temu

do jan...pewnie jestes jednym z wielu z magistratu, z twardego ukladu, ktory zyjesz nad stan...ale popatrz jak ludzie biednie zyja bo twoi posrani POpaprancy i jego wyznawcy jak chocby ten z 4 kadencji, tworza takie nam zycie:(


Temat ID: 46308

PiS w Kutnie ma wielu sympatyków, natomiast miejscowi BARANOWIE zadufani w sobie karierowicze psują wizerunek.


Temat ID: 46308

Przeciwnicy PIS już dostają małpiego rozumu,zobaczymy co będzie po 25 pażdziernika chyba Ewa ja to załatwie Kopaczi jej wyznawcy wylądują w Tworkach.


Temat ID: 46308

Tak naprawdę to w Kutnie nie ma PiS, tu są w przewadze PITASZONY!


Temat ID: 46308

JESTEM ZDECYDOWANYM PRZECIWNIKIEM ABORCJI , PONIEWAŻ WYSKROBANO NIE TYCH CO TRZEBA .


Temat ID: 46308

[quote=~Pisowiec 2]wywodzących się z KLD, UW i PO.[/quote] Przypomnijcie sobie, kto z waszej śmiesznej partii w poprzedniej kadencji w radzie powiatu wszedł w koalicję z PO, PSL i SLD. Nie był to bynajmniej Woźniak ani Ziółkowski (którego wtedy w radzie powiatu nie było), ale właśnie wasz idol Kłopotowski, który tak dzielnie pawie do końca występował w imieniu Gal-Grabowskiej w PO, a na samym końcu się wycofał i udaje, że nie ponosi odpowiedzialności za "sukcesy" (takie jak sprzedaż PKS-u za bezcen czy liczne afery w szpitalu) poprzedniego zarządu powiatu.


Temat ID: 46308

Dla mnie Kaczyński i cały PiS mają twarz Kłopotowskiego. Na zawsze. Ta szkoda jest już niemożliwa do naprawienia.


Temat ID: 46308

Dobrze napisał "Pisowiec": ""antykłopot" - my natomiast spytamy się o wasze szemrane układy z lokalnymi samozwańczymi bonzami wywodzącymi się z Kongresu Liberalno - Demokratycznego, Unii Wolności i Platformy Obywatelskiej, którzy m.in. dzięki waszemu wsparciu rządzą w Kutnie i Powiecie Kutnowskim. Ciekawe, co na Kaczyńskim zrobi większe wrażenie - czy wasze bezpodstawne oskarżenia, jak chociażby te absurdalne zarzuty o działalność szefa PiS w Kutnie w strukturach wywiadu PRL, czemu zaprzeczyło wystąpienie IPN, czy wiedza o dokonaniach waszych rodziców i dziadków jako aparatczyków PZPR, ich i waszych relacjach z kościołem katolickim, skłonnościach do używek (kreseczki, w szyję, w żyłę) i prowadzenia się (w pochwę, w odbyt), a także o waszych mocodawcach wywodzących się z KLD, UW i PO. TO WY JESTEŚCIE V KOLUMNĄ, KTÓRA Z NISKICH POBUDEK ZA CENĘ WŁASNYCH KORZYŚCI MATERIALNYCH NA ZLECENIE MOCODAWCÓW PODJĘŁA SIĘ ZADANIA PRZEJĘCIA I PODPORZĄDKOWANIA IM LUB NAWET ZNISZCZENIA STRUKTUR PIS W KUTNIE." Popieram. Nie dziwię się, że Kłopotowski nie chce nawet o nich słyszeć. Dodam tylko, że wymienieni jak wieść gminna niesie ostatnio stali się "modnymi smakoszami" kryształu i dopalaczy. A TAK KONKRETNIE I KOALICYJNIE - JAK POSEŁ WOŹNIAK WYTŁUMACZY ATAK CZŁONKA SWOJEJ PARTII - SOLIDARNEJ POLSKI - NA PRZEWODNICZĄCEGO PIS W KUTNIE ORAZ ZACYTOWANĄ PRZEZ PREZESA KLUBU "GAZETY POLSKIEJ" W KUTNIE WYPOWIEDŹ PRACOWNICY SWOJEGO BIURA, ŻE CHODZI O ROZBICIE PIS ?


Temat ID: 46308
 • by ~nyc
 • 1269 dni temu

Jaro zbawiciel-odnowiciel bedzie wkółko gadal o tym samy o sztucznej wojnie miedzy PO i Pis Jaro mozesz wciskac ten kit mocherowym berta...ja te 3 mln mieszkan mam dosyc ukladu z magdalenki i waszego POPis-u


Temat ID: 46308

"antykłopot" - my natomiast spytamy się o wasze szemrane układy z lokalnymi samozwańczymi bonzami wywodzącymi się z Kongresu Liberalno - Demokratycznego, Unii Wolności i Platformy Obywatelskiej, którzy m.in. dzięki waszemu wsparciu rządzą w Kutnie i Powiecie Kutnowskim. Ciekawe, co na Kaczyńskim zrobi większe wrażenie - czy wasze bezpodstawne oskarżenia, jak chociażby te absurdalne zarzuty o działalność szefa PiS w Kutnie w strukturach wywiadu PRL, czemu zaprzeczyło wystąpienie IPN, czy wiedza o dokonaniach waszych rodziców i dziadków jako aparatczyków PZPR, ich i waszych relacjach z kościołem katolickim, skłonnościach do używek (kreseczki, w szyję, w żyłę) i prowadzenia się (w pochwę, w odbyt), a także o waszych mocodawcach wywodzących się z KLD, UW i PO. TO WY JESTEŚCIE V KOLUMNĄ, KTÓRA Z NISKICH POBUDEK ZA CENĘ WŁASNYCH KORZYŚCI MATERIALNYCH NA ZLECENIE MOCODAWCÓW PODJĘŁA SIĘ ZADANIA PRZEJĘCIA I PODPORZĄDKOWANIA IM LUB NAWET ZNISZCZENIA STRUKTUR PIS W KUTNIE.


Temat ID: 46308

Przyjdę posłuchać bo Facet zna się na rzeczy !


Temat ID: 46308

Kłopot jest politycznie skonczony. Gdyby nie to, ze partyjna gora zorientowala się, ze Wozniak z czwartego miejsca moze zrobic swietny wynik, Klopta wcale nie bylo by na liscie do Sejmu. Z drugiej strony Schreiber wciaz ma bardzo silna pozycje w PIS. W sejmie Schreiber wykonuje dla PIS bardzo istotna prace, choc niewidoczna dla zwyklego obserwatora sceny politycznej. Sam fakt ze to on zaprasza Kaczynskiego mowi o jego pozycji. Wszyscy wiedza, ze stosunki na lini Klopotowski-Schreiber sa nienajlepsze. Po pazdziernikowych wyboraxlch nastąpi trzyletnia przerwa. To doskonaly czas na wywalenie Klopotowskiego oraz odbudowe struktur PiS od nowa. P.S. Klopot stracił projekcję p. Janiny Goss


Temat ID: 46308

I to będzie kolejny festiwal obietnic, a Kutno się dowie że jest w ruinie. Szkoda że nie przyjedzie wtedy kiedy ONR planuje swoje jasełka.


Temat ID: 46308
 • by ~jan
 • 1269 dni temu

Do bul: nie grozi mi wyjazd naa wyspy bo tu mam sie dobrze i podziwiam to jak Polska i Kutno sie zmienily na lepsze przez ostatnie lata!!!To wasz prezydent i jego pispaczka twierdzi wciąz ze kraj w ruinie zachecając tym samym do wyjazdu,,,, tacy patrioci ;-)


Temat ID: 46308
 • by ~bul
 • 1269 dni temu

do jan pewnie biedaku bedziesz musial wyjechac na wyspy jak wielu z poreki rudego i kupaczowej, ale to dla nas bez znaczenia bo takich jak ty marna istoto nie chcemy w Grodzie nad Ochnia!


Temat ID: 46308

szkoda,że nie przyjedzie antek od wybuchów,to dopiero byłby kabaret


Temat ID: 46308
 • by ~jan
 • 1269 dni temu

To wstyd dla miasta....ale w sumie na tej scenie dosć często wystepują kabareciarze i bajkopisarze raz lepsi raz gorsi to jeden więcej nie zaszkodzi. Ciekawe kiedy przyjedzie na występy ta nowa aktorka StraSzydlo :-)


Temat ID: 46308

Przeczytałem komentarze i śmiać chce mi się tego nadętego towarzystwa. Kaczyńskiemu to wisi - "jak kilo kitu u sufitu". On ma w dupie wasze kłopotki. Przyjechał pokazać się, że bo wylazł z nory przed wyborami. "Mąż" stanu i kandydat na premiera????


Temat ID: 46308
 • by ~vip
 • 1269 dni temu

PiS-u w Kutnie już nie ma! Przy Klopocie została garstka frustratów i cwaniaków. Jego polityczne dni są policzone! Nie zatkacie nam ust! Kaczyński będzie musiał wysłuchać prawdy o człowieku, który co dzień kompromituje jego partię!


Temat ID: 46308

Czy Jarek co ma kota pogoni Kłopota? Jarku zrób to, Ciebie prosimy Hej Klopota pogoń, pogoń go! Pogoń go! Kłopot zły, kłopot zły, kłopot bardzo zły Jarku Kłopota pogoń a my Ci za to pomnik postawimy Tylko pogoń go! Pogoń złego Kłopota!


Temat ID: 46308

"antykłopot" - my natomiast spytamy się o wasze szemrane układy z lokalnymi samozwańczymi bonzami wywodzącymi się z Kongresu Liberalno - Demokratycznego, Unii Wolności i Platformy Obywatelskiej, którzy m.in. dzięki waszemu wsparciu rządzą w Kutnie i Powiecie Kutnowskim. Ciekawe, co na Kaczyńskim zrobi większe wrażenie - czy wasze bezpodstawne oskarżenia, jak chociażby te absurdalne zarzuty o działalność szefa PiS w Kutnie w strukturach wywiadu PRL, czemu zaprzeczyło wystąpienie IPN, czy wiedza o dokonaniach waszych rodziców i dziadków jako aparatczyków PZPR, ich i waszych relacjach z kościołem katolickim, skłonnościach do używek (kreseczki, w szyję, w żyłę) i prowadzenia się (w pochwę, w odbyt), a także o waszych mocodawcach wywodzących się z KLD, UW i PO. TO WY JESTEŚCIE V KOLUMNĄ, KTÓRA Z NISKICH POBUDEK ZA CENĘ WŁASNYCH KORZYŚCI MATERIALNYCH PODJĘLIŚCIE SIĘ ZADANIA PRZEJĘCIA LUB ZNISZCZENIA STRUKTUR PIS W KUTNIE.


Temat ID: 46308

Mamy niepowtarzalną okazję bezpośrednio dotrzeć do Jarosława Kaczyńskiego i powiedzieć mu co tu w Kutnie Klopotowski wyprawaia. Jeden, dwa głosy zignoruje, ale nie zignoruje reakcji całej sali. Proszę was tylko o jedno, na tym spotkaniu zabiorę głos i poproszę o zmiane kierownictwa w kutnowskim PiS. Was jedynie proszę o aprobatę wyrażoną oklaskami!


Temat ID: 46308

Kłopotowski jak nikt inny w historii tego miasta tak źle nie zaslużył się środowiskom prawicowo-patriotycznym. Zdewastował je, zostawiając zgliszcza i pobojowisko. To przez niego kutnowska prawica nic nie znaczy w mieście i powiecie, w których w oby dwóch turach wyborów prezydenckich wygrywał Jarosław Kaczyński (2010 r.) oraz Andrzej Duda (2015 r.) Nie daruję mu tego! Na spotakniu z Jarosławem Kaczyńskim zrobię wszystko co w mojej mocy aby dotrzeć do niego i przekazać teczkę pełną przedruków z kutnowskich portali ukazujących "polityczny dorobek" Kłopotowskiego. Kutnowski PiS Kłopotowskim stoi. Wykrzyczę to kaczyńskiemu prosto w twarz! Przed kamerami telewizyjnymi tak aby cala Polska dowiedziała się, kogo centralne wladze w partii tolerują od 10 lat. Nie mogę doczekać się tej chwili!!!


Temat ID: 46308

Jarosław Kaczyński musi zrozumieć, że z Kłopotwskim w Kutnie nic nie zwojuje. Zamierzam publicznie wystąpić i opowiedzieć panu premierowi o wyczynach Kłopotowskiego. Zamierzam mu wręczyć książęczką skladających się z artykułów opisujących kompromitujace zachowania Kłopotowskiego. Liczę na wasze wsparcie


Temat ID: 46308
 • by ~sim
 • 1269 dni temu

APEL DO WSZYSTKICH PRZECIWNIKÓW KONRADA KLOPOTOWSKIEGO. ORGANIZUJEMY PROTEST PRZED CTMiT. MAMY TRANSPARENT - KŁOPOTOWSKI PSUJE PIS! ZAPRASZAMY WSZYSTKICH TYCH, KTÓRYM ZALEŻY NA USUNIĘCIU KŁOPOTOWSKIEGO Z PIS. Oddolny Ruch na Rzecz Usunięcia Klopotowskiego z PiS


Temat ID: 46308

KŁOPOTOWSKI JEST ZWOLENNIKIEM OPODATKOWANIA DOCHODÓW NAJUBOŻSZYM POLAKOM! Kilka dni temu pojawiły się materiały wyborcze Konrada Kłopotowskiego, a w nich prawdziwa PROGRAMOWA BOMBA skierowana przeciwko najbiedniejszym Polakom. Kłopotowski wbrew zapowiedziom prezydenta Andrzeja Dudy i kandydatki na premiera Beaty Szydło chce OBNIŻENIA KWOTY WOLNEJ OD PODATKU co w konsekwencji oznaczałoby tyle, że osoby, które osiągają najniższe dochody i do tej pory są zwolnione z podatku dochodowego musiałby ten podatek płacić! Nie po raz pierwszy okazuje się, że Kłopotowski jest V KOLUMNĄ w Prawie i Sprawiedliwości. Na spotkaniu z Jarosławem Kaczyńskim zapytamy go co sądzi o Konradzie Kłopotowskim? Czy wie, że ten człowiek doprowadził do rozkładu struktur PiS w powiecie kutnowskim, że kompromituje całą partię?


Temat ID: 46308
 • by ~ddd
 • 1269 dni temu

~wielbiciel głupoty Jak kopiujesz głupawe tekściki z internetu o wątpliwej wartości to przynajmniej włóż w to odrobinę wysiłku intelektualnego na poziomie II klasy podstawówki i popoprawiaj szkolne błędy ortograficzne. I nie powołuj się niepotrzebnie na Pana Naszego bo przyjdzie czas gdy i tak to zrobisz ale wtedy nic już nie pomoże. Zwycięstwo 25 października nadchodzi prawda nijakie lemingi? Nic naprawdę nic nie pomoże ...


Temat ID: 46308

z kotem przyjedzie??????cc


Temat ID: 46308

o kurcze ale wydarzenie , czerwony dywan niech zapłonie mały kaczor usciska wasze dłonie , na kolana kutno padnie niech nam Jaruś żyje sławnie , i mohery dadzą dżezu o mój jezu , nad smoleńskiem krąży klątwa maciarewicz ciagle pląta że mu putnin walnał bombe i se jarek strzelił w trąbe , komor putin jedna paka na kaczora maja haka , jarek na to pluska że to wina tuska ...


Temat ID: 46308

może sobie konto w końcu założy ,w Kutnie jest tyle banków ,albo w jakieś ciuchy kupi w Marcredo..na emeryturę dziadku ,Twój czas minął znim się zaczął :piwo:


Temat ID: 46308

nie kubie pis!


Temat ID: 46308

Będę głosować na PiS, ale na pewno nie na Grzegorza Schreibera (Gżegoża Shrejbera) i Tadeusza Woźniaka. Mój głos ma Witold Waszczykowski albo Konrad Kłopotowski. Na Schreibera niech głosują dwa Jacki, czyli Jacek Gałka i Jacek Saramonowicz. Poza tym cieszę się, że do Kutna przyjedzie Prezes Kaczyński.


Temat ID: 46308

Jestem przeciwny wyrafinowanej manipulacji społeczeństwem, której dokonał poseł Woźniak eksponując logo PIS na swoim plakacie wyborczym "zapominając" jaką partię reprezentuje.


Temat ID: 46308

Jarosław!Jarosław!Jarosław!Jarosław!Jarosław!:diabel2:


Temat ID: 46308

sorki za trzy wpisy ale jestem nowicjuszem


Temat ID: 46308

[quote=nonio]czy lepiej należeć do unii czy być polakiem ?? mieć własny biznes za grosze czy być wasalem za tysiące ??? czy zjeść kromkę chleba za kilka godzin pracy i odpocząć nad jeziorem czy jechać do spa i pracować jak niewolnik po 12 godzin dziennie ??? wybierz partię a ona ci to zapewni[/quote] [quote=nonio]czy lepiej należeć do unii czy być polakiem ?? mieć własny biznes za grosze czy być wasalem za tysiące ??? czy zjeść kromkę chleba za kilka godzin pracy i odpocząć nad jeziorem czy jechać do spa i pracować jak niewolnik po 12 godzin dziennie ??? wybierz partię a ona ci to zapewni[/quote]


Temat ID: 46308

czy lepiej należeć do unii czy być polakiem ?? mieć własny biznes za grosze czy być wasalem za tysiące ??? czy zjeść kromkę chleba za kilka godzin pracy i odpocząć nad jeziorem czy jechać do spa i pracować jak niewolnik po 12 godzin dziennie ??? wybierz partię a ona ci to zapewni


Temat ID: 46308

No nie :D Czy Bareja wstał z grobu i będzie kręcił kolejny film :D


Temat ID: 46308
 • by ~ddd
 • 1269 dni temu

~Basia przeczytaj raz jeszcze to co napisałaś i dojdziesz wówczas do wniosku, że zdania nie potrafisz z sensem sklecić.


Temat ID: 46308

Super! Damy radę! Schreibera popieram!


Temat ID: 46308

do ddd Wiesz co dla jednych jest sufitem to dla innych jest podłogą.


Temat ID: 46308

Łubu dubu łubu dubu niech żyje nam prezes naszego klubu niech zyje nam :)


Temat ID: 46308
 • by ~jol
 • 1269 dni temu

wynajmę nakolanniki glazurnicze można klęczeć do bólu


Temat ID: 46308

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:P:P:P:P:P;(;(;(;(;(;(


Temat ID: 46308
 • by ~ddd
 • 1269 dni temu

~Basia jeśli to ironia to jest na poziomie na jakim ty jesteś czyli wiadomo jakim.


Temat ID: 46308

Sikora, rycerz z PO bez skazy...


Temat ID: 46308

Jestem bardzo szczęśliwa doczekaliśmy się w końcu naszego kochanego Jarosława będziemy mogli dowiedzieć się prawdy o Zamachu Smoleńskim ale się cieszę zaraz odmówię z pięć różańców w intencji prezesa :)


Temat ID: 46308

[quote=~Prawicowy]Akcje posła Schreibera idą w górę! Ma mój głos![/quote] Co do Schreiber tej pory zrobił dla Kutna? Ten spadochroniarz z Bydgoszczy. Jacek Sikora, prawdziwy kutnowski patriota, ma mój głos.


Temat ID: 46308

O nie tylko nie to !!! Chyba trzeba będzie zarządzić z tego powodu ewakuacje kutnowskiego szpitala oraz szkół i przedszkoli:(


Temat ID: 46308

Akcje posła Schreibera idą w górę! Ma mój głos!


Skomentuj...

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Podany zostaje tylko do wiadomości redakcji*